Tepelně vibrační návlek Venom na záda

Na týden
Značka: Hyperice
70 Kč
Na dotaz

Venom na záda je vibrační tepelná terapie, která vede teplo a vibrace do středu těla. Půjčovna Sport Recovery nabízí Venom na záda, který ulevuje od bolesti a ztuhlosti zad. Venom je také vhodný k relaxaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rychlé zahřátí svalů
Venom na záda je ergonomický pás vyrobený z neoprenu Premium PlushTM. Venom má digitální dotykovou obrazovku, na které je možné nastavit čas, délku terapie a typ vibrací. Díky nanotechnologii se Venom zahřeje do 90 sekund. 

Tepelně vibrační přístroj
Venom kombinuje teplo (na výběr je ze tří teplotních stupňů 55°C, 63°C, 72°C) a vibrace (na výběr je ze tří typů vibrací konstantní, pulzující a variabilní). Tepelně vibrační terapii doplňují čtyři vibrační body, které rovnoměrně přenášejí teplo a vibrace do oblasti zad. 

Profesionální a účinný
Délka jedné terapie je 20 minut, přístroj se po 20 minutách automaticky vypne. Venom obsahuje lithium-iontovou baterii a díky ní přístroj vydrží na jedno nabití 2 hodiny. 

Bemnefity Venomu na záda

Urychlení regenerace a prevence zranění
Zahřátím svalů před tréninkem se předchází riziku zranění. Pokud přece jen ke zranění dojde, Venom pomáhá při regeneraci poraněné tkáně. 

Zmírnění bolesti
Namožené svaly a jejich bolest omezuje sportovce, a proto Venom pomáhá tuto bolest zmírňovat a umožňuje sportovcům rychleji se vrátit ke sportování.

Zahřátí svalů
Zahřátí svalů před tréninkem je velmi důležité, protože nedostatečné prohřátí může způsobit zranění.

Venom - záda

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení