Tepelně vibrační návlek na koleno Venom

Na týden
Značka: Hyperice
70 Kč
Na dotaz

Tepelně vibrační návlek na koleno je přístroj, který podporuje regeneraci a zotavení. Venom je možné použít kdekoli a kdykoli. Během terapie je možné s Venomem chodit, ohýbat koleno a protahovat se. Půjčovna Sport Recovery půjčuje sportovcům tuto vibračně tepelnou terapii na tréninky i závody.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rychlý a účinný
Venom na koleno má ergonomický design, a proto se přizpůsobí každému tělu. Je vyroben z pohodlného neoprenu Premium PlushTM. Venom se ovládá jednoduše díky dotykové obrazovce, na které si každý uživatel může nastavit teplotu, vibrace a čas terapie. Díky speciální nanotechnologii je Venom zahřátý do 90 sekund.

Tepelně vibrační terapie
Dotyková obrazovka Venom na koleno umožňuje nastavit si teplotu, typ vibrací a čas terapie. Na výběr je ze tří teplot (55°C, 63°C, 72°C) a tří typů vibrací (konstantní, pulzující a variabilní). Vibrační tepelný návlek Venom na koleno má čtyři vibrační body, které zajišťují dokonalé přenesení tepla a vibrací do oblasti. 

Kvalitní a profesionální
Délka tepelně vibrační terapie je 20 minut, po 20 minutách přístroj automaticky vypne. Lithium-iontová baterie udržuje Venom v chodu 2 hodiny bez nabití.

Benefity Venomu koleno

Zmírnění bolesti a ztuhlosti svalů
Vibrační tepelná terapie Venom koleno pomáhá sportovcům zmírnit bolest a ztuhlost svalů.

Zahřátí svalů a snížení rizika zranění
Venom připravuje sportovce na sportovní výkony tím, že zahřívá svaly. Zahřátím svalů se  snižuje riziko zranění, které omezuje sportovní výkony.  

Kvalitní regenerace
Venom podporuje regeneraci a zotavení sportovců po cvičení i zranění. Regenerace je pro každého sportovce důležitá, a právě Venom koleno s regenerací sportovcům pomáhá.

Venom - koleno

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení