Vibrační masážní válec SideKick Fuse 1.0

Výprodej
Značka: SideKick
2 890 Kč –17 %
Vibrační masážní válec SideKick Fuse 1.0
2 890 Kč –17 % 2 390 Kč
Vyprodáno

Standartní masážní válce a míčky jsou účinné při léčbě stažených a bolavých svalů, ale nejsou vhodné na každou část těla. Přímý tlak na páteř je bolestivý a nepříjemný, a proto SideKick vytvořil vibrační masážní válec s jedinečným tvarem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedinečný tvar vibračního masážního válce

Díky jedinečnému tvaru, délce 16,51 cm a průměru 8, 89 cm se vibrační válec dostane i na těžko dostupná místa. Duální kuličkový design vytváří kolébku pro záda nebo nohy.

Nastavte si vibrační masážní válec podle svých potřeb

Válec je možné používat i bez vibrací, ale pokud chcete vibrace do vaší terapie zapojit, je na výběr ze tří intenzit. První stupeň nabízí 2 000, druhý 3 000 a třetí 4 000 otáček za minutu. Tato intenzita je pro oblast kolem páteře bezpečná, protože vibrace jsou díky jedinečnému tvaru přenášeny pouze do svalů nikoli do páteře.
Masážní válec Fuse také nabízí režim tlakové vlny, který zklidní namožené svaly po cvičení. V kombinaci se speciálním povrchem válec uvolní i velmi stažené svaly.

Snižuje bolest a ztuhlost svalů

Bolest a ztuhlost svalů může omezovat sportovní výkony. Časté tréninky s bolestivými svaly mohou vést ke zranění, což přeruší sportování úplně. Masážní válec SideKick Fuse pomáhá tyto bolesti mírnit a předcházet zranění. Díky vibračnímu masážnímu válci se svaly uvolňují a lépe prokrvují, čímž se svaly připravují na další sportovní výkony a urychluje se proces regenerace.

Obsah balení

  • Vibrační masážní válec SideKick Fuse 1.0
  • Nabíjecí adaptér

Doplňkové parametry

Kategorie: Masážní pomůcky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: