Vibrační masážní válec Charge VIBE

2 990 Kč
Na objednání do 14 pracovních dnů
Můžeme doručit do:
19.4.2023

Masážní vibrační válec CHARGETM VIBE je vhodné použít ihned po cvičení, protože masáž po námaze pomůže zmírnit bolest svalů, které se během cvičení stáhly a také odvést metabolický odpad ze svalů, čímž se snižuje doba zotavení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Unikátní vibrační masážní válec 

Masážní vibrační válec CHARGETM VIBE zmírňuje bolest a ztuhlost svalů a urychluje zotavení po cvičení. Díky jeho patentované struktuře se zvyšuje cirkulace krve a zlepšuje mobilita. Jedinečnost struktury spočívá v křivkách: vysoké a úzké svaly mačkají, nízké a ploché svaly stlačují a vysoké a široké svaly protahují. Rytmické stlačování a natahování v kombinaci s tlakem vytvářeným hmotností těla zlepšuje přenos kyslíku do unavených svalů a tím se urychluje regenerace.

Kombinace vibrací a patentovaného povrchu

Kombinace vibrací a patentované struktury přináší kvalitní masáž a uvolňuje svalové napětí. Válec je vhodné použít na lýtko, hamstringy, kvadricepsy, bicepsy a vrchní část zad. Přenosný masážní vibrační válec váží pouze 1,1 kg a vejde se téměř do každé tašky. Nabízí tři frekvence vibrací 40 Hz, 50 Hz a 60 Hz. Baterie vydrží na jedno nabití dvě hodiny, což umožňuje sportovcům používat přístroj i na tréninku nebo na cestách. Vibrační masážní válec pomáhá sportovcům lépe se pohybovat a cítit se lépe.

Specifikace vibračního masážního válce:

  • Velikost: 18 x 10 cm
  • Váha: 0,9 kg
  • Dobíjecí baterie vydrží až dvě hodiny

Obsah balení:

  • Vibrační masážní válec Trigger Point Charge Vibe Roller 
  • Nabíjecí adaptér

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Masážní pomůcky
Záruka: 2 roky

Aktivace svalů s Trigger point Charge Vibe

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: