Vibrační masážní míček Hypersphere MINI

Pronájem
Značka: Hyperice
50 Kč
Skladem

Hypersphere Mini je vibrační masážní míček pro regeneraci svalů a myofasciální uvolnění. Díky malým rozměrům míčku ho můžete použít opravdu kdekoli. Je vhodný na doma, ale i na cesty nebo tréninky, protože se vejde do každé tašky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Váš cestovní partner pro rychlou úlevu od bolesti svalů

Hypersphere Mini je ideální na cesty, protože je schválen TSA, je lehký (0,45kg) a malý (10,16 cm). Vibrační masážní míček má výkonný 10 W motor a dobíjecí lithium-iontovou baterii, která vydrží více než dvě hodiny na jedno nabití. Silikonový plášť míčku je velice odolný a mnohem pevnější než tradiční pěnové míčky. Vysoce vibrační jádro nabízí tři úrovně vibrací pro dokonalou regeneraci svalů. Masážní vibrační míček Hypersphere Mini můžete použít například na ruce, chodilo, krk nebo záda. Míček zmírňuje bolest a ztuhlost svalů. Masáž před a po námaze uvolňuje svaly, šlachy a klouby čímž se zvyšuje rozsah pohybu.

Oficiální aplikace Hyperice

 appstore_rp googleplay_rp

Často kladené otázky:

Chcete-li Hypersphere zapnout, stiskněte tlačítko „Power“ po dobu tří sekund, dokud se nerozsvítí kontrolka LED. Stiskněte znovu jednou pro první stupeň intenzity vibrací, dvakrát pro druhý stupeň a třikrát pro třetí stupeň. Modré LED kontrolky budou indikovat odpovídající stupeň vibrací. Nepoužívejte přímo na tvrdém povrchu. Používejte pouze na koberci nebo fitness podložce. Chcete-li Hyperphere vypnout, stiskněte znovu tlačítko „Power“ na tři sekundy. Míček se úplně vypne, když zhasnou všechny kontrolky LED. Vibrační masážní míček se vypne sám po deseti minutách používání. Chcete-li pokračovat v používání, znovu míček zapněte a nastavte na požadovanou úroveň.

  • Neponořujte vibrační masážní míček do vody. Udržujte tekutiny mimo ventilační otvory, tlačítka a nabíjecí port.
  • Neodstraňujte šroubky ani se nepokoušejte o demontáž. V případě poruchy produktu nás prosím kontaktujte.
  • Neprovozujte masáž déle než jednu hodinu. Po jedné hodině používání nechte Hypersphere před opětovným použitím 30 minut odpočinout.
  • Po nabití nebo před použitím Hypersphere jej odpojte od nabíječky.
  • Nepoužívejte přímo na tvrdém povrchu. Používejte pouze na podlaze s kobercem nebo na fitness podložce.
  • Nosnost míčku je do 110 Kg.
  • Nepoužívejte při poranění. Před použitím tohoto produktu při zranění se nejdříve poraďte se svým lékařem.

Masáž pro každého pomocí Hypersphere Mini

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: