Masážní pistole Hypervolt Plus Bluetooth

ZdarmaZdarma
Hyperice Hypervolt Plus Bluetooth 2
13 490 Kč
Skladem

Hypervolt Plus je nejvýkonnější rázová masážní pistole na světě, kterou ocení každý masér, fyzioterapeut i sportovec. Sportovcům pomáhá zmírňovat bolesti svalů a ztuhlost, dále zlepšovat rozsah pohybu, zrychlovat zahřátí svalů před výkonem a také následně rychleji regenerovat. Dalším benefitem používání masážní pistole je podpora cirkulace krve.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejvýkonnější masážní pistole na světě Hypervolt Plus s patentovanou technologií QuietGlideTM přináší o 30% větší intenzitu síly než Hypervolt. Nabízí 90W motor s vysokým točivým momentem a tři úrovně rychlosti (30 Hz /40 Hz / 53 Hz). Vestavěná technologie tlakového senzoru poskytuje zpětnou vazbu během masáže a tím zajišťuje přesnější léčebné působení. Díky pěti vyměnitelným nástavcům se Hypervolt Plus může dokonale věnovat každému svalu. Tato lehká, bezdrátová a odolná pistole je vhodná pro každodenní použití v pohodlí domova ale i na cestách. Přenechte funkci HyperSmart TM korigování rychlosti a užívejte si zaslouženého odpočinku. Pistole dále obsahuje tři LED ukazatele k monitorování tlaku a dobíjecí 24 V lithium-iontovou baterii.

Benefity masážní pistole Hypervolt Plus

  • Pomáhá zmírnit bolesti svalů a ztuhlost
  • Zlepšuje rozsah pohybu
  • Podporuje cirkulaci
  • Zrychluje zahřátí a regeneraci

 

Porovnání modelů Hypervolt

Hypervolt Plus
Hypervolt Plus poskytuje o 30% větší intenzitu síly než Hypervolt, což z něj dělá nejvýkonnější rázovou masážní pistoli na světě.

Hypervolt
Hypervolt nabízí spojení síly, výkonu a variability.

Hypervolt GO
Hypervolt GO je překvapivě malý, výkonný, tichý a lehký.

Obsah balení

  • Hypervolt Plus
  • Nabíjecí adaptér
  • 5 vyměnitelných nástavců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: