Hypervolt Bluetooth + doprava zdarma

ZdarmaZdarma
6065 hypervolt
10 849 Kč
Skladem

Vibrační masážní pistole Hypervolt je skvělou regenerační pomůckou a  je vhodná nejen pro fyzioterapeuty, maséry a sportovce. Pomáhá zmírnit bolesti svalů a ztuhlost, zlepšuje rozsah pohybu a cirkulaci krve. Použitím masážní pistole před výkonem dochází k rychlému zahřátí svalů čímž se zabraňuje následnému zranění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hypervolt je bezdrátová vibrační masážní pistole s technologií QuietGlide TM a patentovaným tlakovým senzorem. Tato masážní pistole je šitá na míru každému sportovci, napomáhá zahřátí svalů před výkonem a tím následně snižuje riziko zranění. Dále pak urychluje regeneraci a zmírňuje bolesti a ztuhlost svalů. V neposlední řadě zvyšuje cirkulaci krve a zlepšuje rozsah pohybu. Díky lehké, odolné pistoli s ergonomickým designem si může každý dopřát masáž nejen z pohodlí domova ale i cestách nebo při tréninku. Vestavěná technologie tlakového senzoru poskytuje zpětnou vazbu během masáže a tím zajišťuje přesnější léčebné působení.

Masážní pistole nabízí tři úrovně rychlosti (30 Hz /40 Hz / 53 Hz), tři LED ukazatele k monitorování tlaku, nabíjecí lithium-iontovou baterii a pět vyměnitelných nástavců.

Benefity masážní pistole Hypervolt

  • Pomáhá zmírnit bolesti svalů a ztuhlost
  • Zlepšuje rozsah pohybu
  • Podporuje cirkulaci
  • Zrychluje zahřátí a regeneraci

Porovnání modelů Hypervolt

Hypervolt Plus
Hypervolt Plus poskytuje o 30% větší intenzitu síly než Hypervolt, což z něj dělá nejvýkonnější rázovou masážní pistoli na světě.

Hypervolt
Hypervolt nabízí spojení síly, výkonu a variability.

Hypervolt GO
Hypervolt GO je překvapivě malý, výkonný, tichý a lehký.

Obsah balení

  • Hypervolt
  • Nabíjecí adaptér
  • 5 vyměnitelných nástavců

Hypervolt

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: