Hypervolt GO

ZDARMAZDARMA
HIVOLTGO Hypervolt GO 810x1810px
5 990 Kč
Na objednání

Hypervolt GO je nejnovější masážní vibrační pistole od značky Hyperice. Hypervolt Go je ultralehký, váží necelých 700 gramů a je o 30% menší než Hypervolt. Je překvapivě výkonný a velmi tichý díky patentované technologii QuietGlideTM. Tato masážní vibrační pistole poskytuje úlevu kdekoli a kdykoli.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Perkusní terapie koncentruje cílené tlakové pulsy do svalu nebo tkáně a tím pomáhá zmírnit bolest a ztuhlost svalů a zvyšovat rozsah pohybu. Perkusní stimulace poskytuje komplexní úlevu povrchových, ale i hlubokých svalových vláken. Řada Hypervolt poskytuje téměř bezhlučné tři nastavitelné rychlosti úderů, což je ideální pro uvolnění napětí svalů, rychlé rozcvičení a lepší zotavení po fyzické aktivitě. Hypervolt GO je TSA schválen jako příruční zavazadlo.

Hypervolt GO dále nabízí:

  • bezkartáčový 40W motor s vysokým točivým momentem
  • tři nastavitelné rychlosti
  • dva vyměnitelné nástavce pro dokonalou regeneraci
  • 18V lithium-iontová baterie

 

Benefity masážní vibrační pistole Hypervolt GO:
Hypervolt Go je malá, ale výkonná masážní vibrační pistole, kterou si můžete vzít opravdu kamkoli. Je vhodná na cesty, na doma, ale především k užití před a po cvičení.

Urychluje zahřátí a regeneraci
Masážní vibrační pistole pomáhá k rychlejšímu zotavení po cvičení nebo po námaze. Rychlejší zahřátí před výkonem eliminuje riziko zranění. Regenerace s tímto kvalitním přístrojem je možná kdykoli a kdekoli.

Zvyšuje rozsah pohybu a flexibilitu
Rozsah pohybu je pro každého sportovce velmi důležitý. Hypervolt Go zvyšuje rozsah pohybu bez toho, aby se snížila výkonnost svalů.

Snižuje bolest a ztuhlost svalů
Přetížené a namožené svaly mohou omezit sportovní výkony. Masážní vibrační pistole uvolňuje a zmírňuje bolest a ztuhlost svalů.

Zlepšuje výkonost svalů
Hypervolt Go pomáhá k lepším výkonům sportovců. Masážní terapie, napodobující cvičení, je přínosná pro svaly a šlachy a pozitivně ovlivňuje funkci a koordinaci svalů. 

Porovnání modelů Hypervolt

Hypervolt Plus
Hypervolt Plus poskytuje o 30% větší intenzitu síly než Hypervolt, což z něj dělá nejvýkonnější rázovou masážní vibrační pistoli na světě.

Hypervolt
Hypervolt nabízí spojení síly, výkonu a variability.

Hypervolt GO
Hypervolt GO je překvapivě malý, výkonný, tichý a lehký.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MF Avatar autora | 9.6.2021
Kvalitní masážní pistole za super cenu! Opravdu doporučuji těm, kteří nechtějí kupovat levnou čínskou masážní pistoli a připlatí si trochu za kvalitu. je krásně malá takže jí sebou nosím v batohu a nepřekáží. je tichá a má vyměnitelný nástavec pro lepší masáž bolavých míst.