Regenerační Kryosprej TIDL

Tip
Značka: TIDL
699 Kč
Skladem

Regenerační kryosprej TIDL snižuje bolest, podporuje hojení a má protizánětlivé účinky. Je to skvělý přípravek na podporu regenerace a díky 360 ti stupňové technologii můžete sprej aplikovat v jakémkoli úhlu. Sprej pomáhá urychlit zotavení po cvičení nebo po námaze a přináší úlevu pro každý sval.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní kryoterapie

Regenerace pomocí spreje TIDL je velice snadná díky jedinečné 360 ti stupňové technologii, díky níž je aplikace spreje možná na každou část těla. Obsahuje 500 mg fytocannabioidů, které podporují hojení, snižují bolest a mají protizánětlivé účinky. Bolest má mnoho forem a často přímo souvisí se zánětem kloubů, svalů a dalších částí těla. Zatímco ostatní produkty jen dočasně ulevují od bolesti, produkty TIDL jsou vyvinuty tak, aby pomáhaly i z dlouhodobého hlediska. S kryosprejem TIDL přichází okamžitá úleva od bolesti a díky lepší absorpci přírodních, organických látek řeší problém přímo tam, kde vznikl. Je to přesně to, co každý sportovec potřebuje pro lepší regeneraci po tréninku. Tento skvělý přípravek podporuje regeneraci celého těla nejen po intenzivním tréninku, ale i po běžném cvičení nebo celodenní námaze. 

Bezdotyková kryoterapie

Díky vylepšenému složení se sprej po aplikaci samovolně vstřebává bez nutnosti následného vtírání do pokožky, čímž odpadá přenesení emulze na jiné než ošetřované části těla. 360 ti stupňová technologie pro snadnou a přesnou aplikaci spreje na vybranou oblast v libovolném úhlu.

Přírodní látky, které ulevují od bolesti

Kryoterapie přináší chladivou úlevu od bolesti, sprej se vstřebává přímo do svalu, což napomáhá úplnému zotavení. 500 mg rostlinných složek podporuje dlouhodobé hojení a úlevu od bolesti a zánětu

Složení kryospreje Tidl:

Aktivní složka: Mentol

Neaktivní složky: Extrakt z květů Arniky horské, Extrakt z květů Měsíčku lékařského, Extrakt z listů Čajovníku čínského, Extrakt z konopných rostlin, Extrakt z květů heřmánku, Denaturovaný alkohol, Extrakt z Třapatky úzkolisté, Extrakt z listů Cesmíny paraguayské, Isopropylmyristát, Ovocný extrakt z Jalovce obecného, Voda, Organický kurkumový extrakt.

Často kladené otázky:

Produkty TIDL jsou testovány neovlivněnou třetí osobou pro ověření přítomnosti THC. Rostliny v produktech TIDL jsou speciálně pěstovány pro sportovce a neobsahují ani stopové množství THC.

Doporučujeme aplikovat výrobek TIDL vždy po tréninku (nejlépe po sprše), aby tělo vstřebalo všechny prospěšné látky a regenerace tak byla účinná.

Kryosprej TIDL byl vyvinut tak, aby pomáhal tělu po výkonu a aby regenerace byla co nejefektivnější. Sprej poskytuje okamžitou úlevu od bolesti díky chladivému efektu. Zároveň jsou tělu prospěšné látky absorbovány do svalů a kloubů a přímo tak řeší bolest a zánět.

Mnoho chladících sprejů poskytuje podobný chladivý účinek, sprej TIDL se liší v tom, že obsahuje kanabinoidy. Kanabinoidy zmírňují zánět, který je většinou hlavní příčinou bolesti.

Kryosprej TIDL je opravdu jedinečný produkt, protože jej lze použít kdykoli, kdy je potřeba okamžitě ulevit od bolesti nebo regenerovat svaly. Díky spreji svaly a klouby lépe regenerují, a proto je hojně využíván jak před, tak i po výkonu. Sprej je potřeba aplikovat pouze v tenké vrstvě přímo na ošetřovanou oblast. Ujistěte se, že sprej nanášíte mimo oči a ústa. Před použitím se poraďte se svým lékařem.

Regeneruj jako profesionálové

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RH Avatar autora | 27.6.2021
Se sprejem jsem spokojený, příjemně chladí a po čase mi přišlo jakoby se se střídal chlad a teplo. třetí den jsem bolest od nataženého svalu tolik necítil. Pokud hledáte něco jiného než je biofreeze tak doporučuji.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: