TIDL přírodní chladivý krém

799 Kč –12 %
tidl krém optimized
799 Kč –12 % 699 Kč 776,67 Kč / 100 ml
Skladem

Chladivý krém TIDL poskytuje rychlou a dlouhotrvající úlevu od bolesti svalů a kloubů a rychlejší zotavení po cvičení za použití látek přírodního původu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rychlá regenerace za pomoci přírodních látek

TIDL chladivý krém je vytvořen tak, aby se absorboval hluboko do tkání a tím zmírnil bolest svalů a přispěl k urychlení regenerace po náročných trénincích. Mentolový krém, okamžitě chladí a přináší uklidňující pocit. TIDL chladivý krém vznikl ve spolupráci s lékaři a vědci pro zajištění maximální bezpečnosti a účinku. TIDL byl vyvinut ve spolupráci se šampionem UFC Conorem McGregorem tak, aby co nejvíce pomáhal sportovcům po náročných sportovních výkonech.

Složení:

Aktivní složka: Mentol

Další složky: Aminomethyl propanol, Beta-karyofilen (hřebíček), kyselina polyakrylová, Caprylyl glycol, Kapsaicin, Kafrový olej, Ceteareth-20, Hřebíček, Disodná sůl EDTA, Etyloxiglycerin, Eukalyptový olej, Glycerolmonostearát, Isopropylmyristát, Methylsalicylát, Organický džus z Aloe Vera, Propylenglykol USP, Čištěná voda, Fenoxyethanol, Esenciální olej Wintergreen

Chceme vás upozornit, že mezi uvedenými složkami jsou alergeny. Například kyselina polyakrylová, Caprylyl glycol, Disodná sůl EDTA, Propylenglykol USP a Fenoxyethanol mohou způsobit alergickou reakci u některých lidí. Dále, někteří lidé mohou být alergičtí na esenciální oleje, jako je kafrový olej, eukalyptový olej a olej wintergreen. Každý jedinec může být alergický na různé složky, proto je důležité pečlivě prozkoumat seznam složek a případně se poradit s lékařem nebo dermatologem, pokud máte podezření na alergickou reakci.

Produkty TIDL Sport kladou důraz na rostlinné složky z různých zdrojů. Od beta-karyofylinu odvozeného z hřebíčku až po kapsaicin, každá složka je ručně vybírána, aby zajistila účinnou formulaci, která je jak bezpečná, tak účinná.

V ideálním případě by po každém náročném tréninku měl následovat pevný regenerační režim. Vyzýváme spotřebitele, aby aplikovali produkty TIDL po tréninku (nejlépe po sprše), aby tělo mohlo pocítit skutečné zklidnění a těžit z regenerace. Naším cílem je mít každého sportovce připraveného na další trénink a pokaždé dosáhnout optimálního výkonu.

Kryoterapie znamená použití nízkých teplot, které pomáhají uklidnit oblasti těla, které mohou pociťovat bolest a zánět, zejména po fyzické aktivitě.

Bylo klinicky prokázáno, že složky rostlinného původu inhibují zánět, který přispívá k bolesti a bolestivosti spojené s tréninkem. Naše ingredience jsou ručně vybírány tak, aby nejen poskytovaly okamžitou úlevu, ale také podporovaly dlouhodobé zotavení, takže se spotřebitelé mohou rychleji a silnější vrátit k věcem, které milují.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: