Chladivý kompresní návlek na rameno Hyperice

3 490 Kč
Skladem

Elegantní a pohodlný ramenní návlek pro sportovce, kteří trpí bolestmi v oblasti ramene. Návlek poskytuje optimální chladovou terapii pro co nejúčinnější regeneraci. Hyperice ramenní návlek okamžitě ulevuje od bolesti kloubů a svalů, snižuje zánět a otok.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dvě části
Ramenní návlek je tvořen dvěma částmi. První část tvoří ledová buňka, do které se před každou terapií nasype led. Druhou částí přístroje je neoprenový návlek PlushTM, který je možné prát v pračce. Návlek stlačuje ledovou buňku, čímž je docíleno skutečné a účinné kryoterapie.

Technologie vzduchu
Díky technologii Air Release je přebytečný vzduch z návleku odpouštěn a led v ledové buňce je stlačován. Tím se vytváří „ledový odlitek“ kolem ramene. Vypouštěním vzduchu se zvyšuje komprese a kontakt s pokožkou je těsnější. Chladová terapie tak působí hlouběji do měkké tkáně.  

Optimální kryoterapie
Chladová terapie Hyperice ramenní návlek urychluje regeneraci a přispívá k rychlejšímu zotavení.

Vlastnosti
Hyperice ramenní návlek je vyroben z 3 mm neoprenu a plyše a je velmi pohodlný. Při pohybu neomezuje, rozsah pohybu a mobilita zůstává při terapii beze změny.

 

Benefity ramenního návleku
Zranění a přerušení tréninku je noční můrou každého sportovce. Bolest, otok, zánět nebo ztuhlost svalů může přerušit tréninky, a proto je zapotřebí kvalitní regenerace. Rameno je téměř pro všechny sportovce velmi důležitou částí těla, bez které by svůj sport nemohli provozovat. Bolest ramene však může omezovat i během každodenních činností.

Pomáhá urychlit zotavení
Hyperice ramenní návlek urychluje regeneraci a umožňuje sportovcům vrátit se rychleji k tréninkům. S kryoterapií se snižuje čas strávený s léčbou poraněné oblasti a čas zotavení se zkracuje.

Snižuje otoky
Ramenní návlek také zmírňuje otok a zánět, které se při zranění mohou objevit. Kryoterapie snižuje bolest ramene a nabízí kvalitní regeneraci.

Ramenní návlek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení