Chladivý kompresní návlek na koleno Hyperice

2 900 Kč
Na objednání do 14 pracovních dnů
Můžeme doručit do:
20.12.2022

Kolenní kompresní návlek Hyperice je návlek určený ke kryoterapii, je přenosný a jednoduchý na ovládání. Kryoterapie neboli léčba chladem je metoda, která snižuje zánět a bolest a urychluje dobu zotavení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dvě části, pro snadné použití

Kolenní návlek se skládá ze dvou částí. První částí je ledová buňka s technologií Air Release. Před každým použitím se do ledové buňky nasype led, tím je dosaženo skutečné chladové terapie. Druhou částí je neoprenový návlek PlushTM, který lze prát v pračce. Návlek je navržen tak, aby vyvíjel maximální tlak na ledovou buňku.

Technologie pro vytlačení přebytečného vzduchu

Díky patentovanému ventilu je veškerý přebytečný vzduch z ledové buňky vytlačován, čímž se led přizpůsobuje tělu a vytváří „ledový odlitek“ kolem dané oblasti. Tato technologie vzduchového uvolňování zvyšuje intenzitu komprese a kontakt s pokožkou, což vede k hloubkovému pronikání chladu do měkké tkáně.

Optimální kryoterapie

Hyperice kolenní návlek je přístroj pro chladovou terapii, který zajištuje rychlejší zotavení po cvičením, námaze či zranění. Nikdo nechce být v situaci, kdy by kvůli zranění nemohl trénovat. Trénink s bolestí svalů není tak kvalitní, a proto je třeba proces regenerace urychlit. Kolena jsou velmi problémovou oblastí a pokud je v tato oblast v nepořádku, má to negativní dopad nejen na tréninky ale i na mnoho dalších oblastí života.

Vlastnosti kompresního neoprenu

Hyperice kolenní návlek ve vytvořen 3 mm kompresním neopren s plyšovým povrchem. Umožňuje větší rozsah pohybu a mobility během terapie a také optimální kompresi při zachování pohodlí. Kolenní návlek může být také umístěn na holeň a lýtko.

Často kladené otázky: 

Naplňte ledovou buňku do 2/3 ledem a nepřidávejte vodu. Drcený led nebo malé ledové nugety fungují nejlépe se všemi návleky. Umístěte ledovou buňku na rovný povrch a vyrovnejte. Odstraňte z ní co nejvíce vzduchu před zajištěním uzávěru. Vložte buňku s ledem do kompresního návleku. Návlek pak umístěte na tělo a utáhněte si kompresní popruhy na požadovanou úroveň komprese. Lehce stiskněte uvolňovací ventil Air Release, abyste odstranili zbytek vzduchu. Pro zvýšení komprese znovu utáhněte kompresní popruhy pro uvolnění vzduchu. Návlek používejte 15-20 minut. Stiskněte ventil Air Release každých 5 minut, abyste uvolnili veškerý vzduch, který se nahromadil během ošetření, aby se udržela optimální komprese.

Pomáhá urychlit zotavení: Návleky Hyperice pomáhají rychleji se navrátit k tréninkům. Návleky také zkrátí čas, který musíte věnovat ošetřování zranění. Chladová terapie pomáhá při poranění, snižuje bolest a je protizánětlivá. Snížení bolesti usnadní postupné navrácení k tréninků, a pomůže urychlit celkové zotavení.

Snižuje otoky: Jedním z dalších benefitů návleků je, že pomáhají zmírnit otoky a záněty. Tím se sníží celková bolest. Návleky také pomáhají zpevnit pohybové aparáty a držet je v pohodlné poloze.

Po použití opláchněte ledovou buňku zevnitř i zvenku studenou vodou a osušte na vzduchu. Nemyjte ji mýdlem a netřete, aby nedošlo k jejímu poškození. Po zaschnutí uložte návleky na chladné a suché místo. Návleky nevystavujte přímému slunečnímu záření, protože UV paprsky mohou poškodit materiál lékařské kvality. Kompresní návleky bez ledové buňky lze prát v pračce podle potřeby.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kryoterapie
Záruka: 2 roky

Jak používat kolenní chladivý návlek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: