Chladivý kompresní návlek na koleno Hyperice

2 900 Kč
Na objednání

Kolenní návlek Hyperice je přístroj určený ke kryoterapii, je přenosný a jednoduchý na ovládání. Kryoterapie neboli léčba chladem je metoda, která snižuje zánět a bolest a urychluje dobu zotavení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dvě části
Kolenní návlek se skládá ze dvou částí. První částí je ledová buňka s technologií Air Release. Před každým použitím se do ledové buňky nasype led, tím je dosaženo skutečné chladové terapie. Druhou částí je neoprenový návlek PlushTM, který lze prát v pračce. Návlek je navržen tak, aby vyvíjel maximální tlak na ledovou buňku.

Technologie vzduchu
Díky patentovanému ventilu je veškerý přebytečný vzduch z ledové buňky vytlačován, čímž se led přizpůsobuje tělu a vytváří „ledový odlitek“ kolem dané oblasti. Tato technologie vzduchového uvolňování zvyšuje intenzitu komprese a kontakt s pokožkou, což vede k hloubkovému pronikání chladu do měkké tkáně.

Optimální kryoterapie
Hyperice kolenní návlek je přístroj pro chladovou terapii, který zajištuje rychlejší zotavení po cvičením, námaze či zranění.

Vlastnosti
Hyperice kolenní návlek ve vytvořen 3 mm kompresním neopren s plyšovým povrchem. Umožňuje větší rozsah pohybu a mobility během terapie a také optimální kompresi při zachování pohodlí. Kolenní návlek může být také umístěn na holeň a lýtko.

 

Benefity kolenního návleku
Nikdo nechce být v situaci, kdy by kvůli zranění nemohl trénovat. Trénink s bolestí svalů není tak kvalitní, a proto je třeba proces regenerace urychlit. Kolena jsou velmi problémovou oblastí a pokud je v tato oblast v nepořádku, má to negativní dopad nejen na tréninky ale i na mnoho dalších oblastí života.

Pomáhá urychlit zotavení
Kolenní návlek Hyperice pomáhá rychleji se navrátit k tréninkům. Kolenní návlek také zkrátí čas, který musíte věnovat ošetřování zranění. Chladová terapie pomáhá při poranění kolen a snižuje bolest. Snížení bolesti usnadní postupné navrácení k tréninků, a pomůže urychlit celkové zotavení.

Snižuje otoky
Jedním z dalších benefitů kolenního návleku je, že pomáhá zmírnit otok a zánět. Tím se sníží celková bolest kolene. Návlek také pomáhá zpevnit koleno a držet ho v pohodlné poloze.

Kolenní návlek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení