Kompresní lymfodrenážní rukávy AERIFY

6 190 Kč
Na objednání do 14 pracovních dnů Na objednání do 14 pracovních dnů Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
16.6.2023 16.6.2023 Zvolte variantu

Kompresní rukávy ke kompresní terapii Aerify. Aerify kompresní rukávy napomáhají nejen sportovcům odvádět laktát, kyseliny a další odpadní látky ze svalů, čímž dochází k lepší cirkulaci krve. Dále zlepšují žilní cirkulaci a jsou vhodné pro osoby trpící otoky nebo rizikem hluboké žilní trombózy. Regenerace s Aerify je snadná, nasaďte si rukávy vyberte jeden ze šesti programů, nastavte dobu trvání, intenzitu komprese a relaxujte. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Uvolněte své ruce, díky kompresním lymfodrenážním rukávům

AERIFY kompresní rukávy v kombinaci s intermitentní pneumatickou kompresí mají pozitivní dopad na cirkulaci krve a lymfatický oběh. Dalším benefitem kompresních rukávů je zlepšení mobility a rozsahu pohybuAerify obsahují šest regeneračních módů. Módy A, B a C jsou určené pro intenzivní regeneraci a módy D, E a F jsou určené pro klidnou relaxaci. Aerify nabízí šestnáct úrovní intenzity komprese od 15 do 240 mmHgOsm vzduchových komor zajišťuje kompletní regeneraci v oblasti horních končetin. Každá komora je individuálně nastavitelná a díky tomu je možné předejít lokální bolesti. Kompresní rukávy nesnižují jen zdravotní rizika, ale také napomáhají sportovcům docílit lepších výsledků a rychleji dosáhnout cílů

Kompresní lymfodrenážní rukávy jsou dostupné pro oba modely kompresní terapie Aerify. Stačí si jen zvolit, zda chcete kompresní rukávy pro bezdrátový model Charge nebo model Standart.

Zlepšení krevní cirkulace a lymfatického oběhu

Krevní cirkulace je díky intermitentní pneumatické kompresi zlepšována. Lymfatický systém je za pomoci intermitentní pneumatické komprese vytlačován do oběhu, tím se zlepšuje činnost endotelu, který pomáhá produkovat krevní destičky a krvinky. Komprese působí na lymfatický oběh a odvádí škodlivé látky ze svalů a zmírňuje otok a zánět v dané oblasti.

Navrženo pro lepší sportovní výkony

Aerify kompresní rukávy jsou doporučovány pro sportovce, kteří chtějí kompresi cílit na ruce (bicepsy, tricepsy a předloktí). Vysoce doporučováno pro basketbalisty, volejbalisty, zápasníky bojových sportů, crossfitové závodníky, vzpěrače, cyklisty, triatlonisty, hokejisty a další. 

Obsah balení  

 • Kompresní Rukávy Aerify  
 • Vzduchové hadičky

Přečtěte si více o kompresní terapii:

Často kladené otázky:

Kompresní jednotka ke kompresním rukávům není. Kompresní rukávy jsou jako příslušenství k Vámi zakoupeným kompresním kalhotám nebo nohavicím. Proto je důležité si zvolit stejný typ modelu rukávů jako máte kompresní kalhoty nebo nohavice. 

Kompresní lymfodrenážní rukávy Aerify fungují na základě technologie dynamické komprese vzduchu, na kterou spoléhají profesionálové z celého světa. Zlepšete své výkony rychlejším zahřátím, rychlejším zotavením a pocitem plného oživení svalů díky kompresní terapii Aerify. Přizpůsobte si relaci různými úrovněmi intenzity a dopřejte si trochu intenzity navíc, kdekoli to nejvíce potřebujete, díky šesti regeneračním módů. Módy A, B a C jsou určené pro intenzivní regeneraci a módy D, E a F jsou určené pro klidnou relaxaci.

Krok 1: Zapojte nabíječku do elektrické zásuvky a poté do zařízení Aerify.

Krok 2: Připojte konektor hadice k výstupu vzduchu na zařízení Aerify. Konektor lze zasunout pouze ve správné orientaci, takže jej nemůžete zapojit špatně. Zasuňte konektor pevně do zařízení, dokud neuslyšíte slyšitelné „cvaknutí“.

Krok 3: Nasaďte si návleky na nohy, ruce nebo bok. Najděte si pohodlnou polohu vsedě nebo vleže. Pokud mají návleky zip, ujistěte se, že jste nástavce zazipovali úplně. Nikdy se nepokoušejte používat systém s částečně nebo úplně rozepnutým zipem – mohlo by dojít ke zničení vašich návleků. S jedním zařízením lze použít pouze jednu sadu návleků. Při použití více než jedné sady návleků (např. kombinace návleků na ruce a nohy) potřebujete další jednotku Aerify. Při kombinaci návleků se ujistěte, že jsou stejného typu.

Krok 4: Připojte konektory návleků k výstupům vzduchu propojovací hadice. Zasuňte připojovací konektory pevně do vzduchových výstupů propojovací hadice, dokud neuslyšíte slyšitelné „cvaknutí“. 

Krok 5: Stisknutím tlačítka POWER na zařízení Aerify na jednu sekundu zapněte systém. Když je zařízení zapnuté, rozsvítí se vám ovládací obrazovka.

Krok 6: Vyberte požadované nastavení intenzity vzduchu, času a vyberte si požadovaný program. Následně stiskněte tlačítko Start/Stop, abyste kompresi zapnuli. Nastavení lze upravit kdykoli upravit nebo ukončit.

Zlepšení krevní cirkulace a lymfatického oběhu: Krevní cirkulace je díky intermitentní pneumatické kompresi zlepšována. Lymfatický systém je za pomoci intermitentní pneumatické komprese vytlačován do oběhu, tím se zlepšuje činnost endotelu, který pomáhá produkovat krevní destičky a krvinky. Komprese působí na lymfatický oběh a odvádí škodlivé látky ze svalů a zmírňuje otok a zánět v dané oblasti.

Odvod odpadních látek ze svalů a snížení otoků a zánětů: Komprese působí na lymfatický oběh a odvádí škodlivé látky ze svalů a zmírňuje otok a zánět v dané oblasti.

Zvýšení rozsahu pohybu a rychlejší regenerace svalů: Velkým benefitem pro každého sportovce je, že kompresní lymfodrenážní nohavice zvyšují mobilitu a rozsah pohybu. Sportovci také ocení nohavice při regeneraci.

Prevence před zraněním: Pravidelným používáním kompresních lymfodrenážních rukávů Aerify se snižuje riziko zranění při sportovních aktivitách. 

Další benefity: Kompresní lymfodrenážní rukávy Aerify také zamezují těžknutí paží, slouží jako prevence zánětů kloubů a zmírňují bolest svalů po námaze.

Před použitím kompresní terapie Aerify se vždy poraďte se svým lékařem. Nepoužívejte Aerify, pokud máte některý z následujících zdravotních problémů:

 • Akutní plicní edém
 • Akutní tromboflebitidu
 • Akutní městnavé srdeční selhání
 • Akutní infekci
 • Žilní trombózu
 • Plicní embolii
 • Rány, léze, infekce nebo nádory v místě aplikace nebo v jeho blízkosti
 • Nepoužívejte na místech, kde je nežádoucí zvýšený žilní a lymfatický návrat
 • Zlomeniny nebo dislokace kostí v místě aplikace nebo v jeho blízkosti

Čištění návleků: Návleky otřete vlhkým, čistým hadříkem nebo jiným antiseptickým hadříkem. Následně je důkladně osušte čistým hadříkem. Návleky neperte v pračce ani nesušte v sušičce. Nečistěte chemickými prostředky.

Údržba systému Aerify: Zařízení, hadice, napájecí zdroj a návleky (nohy, paže nebo boky) nevyžadují žádnou běžnou údržbu nebo servis s výjimkou péče uvedené v části našeho produktového manuálu.

Uložení systému: Zařízení, hadici, napájecí zdroj a návleky (nohy, paže nebo boky) skladujte na čistém a suchém místě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kompresní terapie
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: